Підготовче відділення запрошує слухачів

на 2020-2021 навчальний рік

Підготовче відділення – структурний підрозділ університету, створений у 2001 році. Його діяльність  спрямована на відбір і підготовку до вступу в університет найбільш талановитої та здібної до майбутньої професійної діяльності молоді.

Підготовчі курси – система навчальних заходів, що надає можливість майбутнім абітурієнтам підвищити рівень знань, якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень.

Додаткові бали до конкурсного бала за успішне закінчення підготовчих курсів отримують випускники відділення, які вступають до МДПУ імені Богдана Хмельницького на спеціальності природничо-математичних напрямів та успішно здали підсумкові контрольні заходи.

Офіційні документи на здійснення освітньої діяльності – університет має Ліцензію МОН України з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України (рішення Акредитаційної комісії від 30 червня 2015 року, протокол № 117).

Слухачі підготовчих курсів – учні випускних та старших класів закладів загальної середньої освіти, студенти випускних курсів навчальних закладів  ІІ рівня акредитації та особи, які вже мають повну загальну середню освіту.

Навчальний процес здійснюється у формі лекційних, практичних і семінарських занять. Слухачі навчаються у групах від 8 до 35 осіб.

Викладачі підготовчих курсів – це викладачі університету, які працюють зі студентами, фахівці зі значним досвідом педагогічної роботи.

Місце навчання – Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. За бажанням слухачів, які проживають поза межами міста у віддалених районах, можливе проведення занять за місцем навчання за умови сформованості груп.

Предмети навчання біологія, хімія, географія, історія України, українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, фізика. Зазвичай вступники обирають від 1 до 4 дисциплін навчання.

Термін навчання – з 24 вересня по 13 травня за часом формування груп.

Обсяг навчальних занять з одного предмету – 80 академічних годин.

Оплата навчання – навчання на підготовчих курсах є платним. Можливі графіки оплати: одноразово, посеместрово,  щомісячно.

Розклад занять підготовчих курсів:

українська мова та література: 1 група – кожної п’ятниці по 3 години; 2 група – у неділю, 1-2 рази на місяць по 8 годин;

історія України: 1 група – кожного четверга по 3 години, 2 група – у неділю, 1-2 рази на місяць по 8 годин;

англійська мова: 1 група і 2 група – кожного вівторка по 3 години;

біологія: у неділю, 1-2 рази на місяць по 8 годин;

хімія: у неділю, 1-2 рази на місяць по 8 годин;

географія: кожної середи по 3 години;

німецька мова: кожного понеділка по 3 години;

математика: кожного четверга по 3 години;

фізика: у неділю, 1-2 рази на місяць по 8 годин;

Часи занять:

у понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю – з 1555 до 1800 (3 академгодини);

у неділю – з 800 до 1405 (4 пари, 8 академгодин).

Документи для оформлення на підготовчі курси – одна фотокартка (3х4), ксерокопія першої сторінки паспорта слухача (або за  відсутністю паспорта – ксерокопія свідоцтва про народження), паспорт замовника (особи, з якою укладається договір, найчастіше з батьками), заява, договір про надання додаткових освітніх послуг.

Завідувач підготовчого відділення – Прокоф’єва  Ольга Анатоліївна.

Методист підготовчого відділення – Бабич Юлія Іванівна.

Визначення професійної спрямованості

У грудні-січні слухачі безкоштовно проходять профорієнтаційні тестування, отримують консультації фахівців у лабораторії соціологічних досліджень.

Олімпіада «Інтелектуал»

Щорічно в березні – квітні для майбутніх абітурієнтів проводиться Всеукраїнська олімпіада Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти. Для участі необхідно подати заявку на адресу підготовчого відділення.

72312, м. Мелітополь,

вул. Гетьманська, 20, МДПУ,

І корпус, ауд. №17-А,

підготовче відділення,

(0619) 44-03-06;

068-208-51-88;

067-613-10-96.

E-mail: pv.mdpu@ukr.net

www.mspu.edu.ua